Тел.: (044) 581-09-38
Факс: (044) 581-09-37
Моб.: (067) 503-01-36
Моб.: (063) 160-71-02

Абонентське обслуговування за окремим договором (включає підготовку річного плану закупівель та додатку, внесення змін до нього (фіксована кількість), супровід допорогових та надпорогових закупівель (фіксована кількість), усні та письмові консультації) від 3000 грн/місяць

Інформаційний та юридичний супровід допорогової закупівлі (включає підготовку/перевірку необхідної документації, перевірку/складення додатку до річного плану закупівель, перевірку пропозицій учасників, письмові та усні консультації з питань, що виникають в ході проведення закупівлі) товари та послуги - 300 грн, роботи – від 500 грн.

Інформаційний та юридичний супровід відкритих торгів (включає підготовку/перевірку тендерної документації, складення річного плану закупівель та перевірку документів по формуванню тендерного комітету, перевірку двох пропозицій учасників**,  письмові та усні консультації з питань, що виникають в ході проведення процедури)
товари та послуги - 3500 грн;
роботи – від 5500 грн.

Інформаційний та юридичний супровід відкритих торгів (міжнародних) (включає підготовку/перевірку тендерної документації, складення річного плану закупівель та перевірку документів по формуванню тендерного комітету, перевірку двох пропозицій учасників,  письмові та усні консультації з питань, що виникають в ході проведення процедури)
товари та послуги - 5500 грн;
роботи – від 7500 грн.

Повний інформаційний та юридичний супровід переговорної процедури закупівлі 1880 грн.

Письмові та усні консультації з питань публічних закупівель, інформаційні послуги про зміни в чинному законодавстві України в сфері публічних закупівель
від 500 грн

 Перевірка інформації стосовно учасників у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним від 500 грн.

Повна перевірка пропозицій учасників тендерів від 1500 грн.

Супровід під час перевірок допомагає замовнику отримати якісні юридичні послуги на всіх етапах, та істотно підвищити шанси позитивного рішення перевірки. Вартість договірна.

 Підготовка і оформлення проектів окремих документів, необхідних для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг відповідно до чинного законодавства у сфері публічних закупівель. Вартість договірна

Завдяки ретельній підготовці документів та уважному вивченню нюансів ми доб'ємося позитивного рішення АМКУ. Включає: 

- підготувку пояснення на отриману скаргу;
- підготувку пакету документів на вимогу Антимонопольного комітету України;
- представництво Ваших інтереси в Антимонопольному комітеті України.

Підготовка пояснень - від 1500 грн.
Участь в засіданні - від 1000 грн.

 Антикорупційна програма повинна бути розроблена замовниками, які підпадають під визначення згідно з пунктом 1 частини 2 статті 62 Закону України «Про запобігання корупції».

Обов'язково антикорупційна програма повинна відповідати типовій, яка затверджена рішенням  від 02.03.2017 Національного агентства з питань запобігання корупції. 

390 грн термінова 1 день

290 грн нетермінова розробка 3 дні

Заявка на замовлення антикорупційної програми: ЗАВАНТАЖИТИ

". nc_requests::make_form_popup_button($cc, 'default', array('Image' => $f_Image)) ."

Ви збережете свій дорогоцінний час та нервову систему, якщо скористаєтесь нашими послугами

 Наш досвід та професійні вміння, які ми постійно вдосконалюємо, постійно перебуватимуть на сторожі Ваших інтересів та спокою.

© 2010-2016 GOSZAKUPKA.COM.UA Усі права застережено.