Тел.: (044) 581-09-38
Факс: (044) 581-09-37
Моб.: (067) 503-01-36
Моб.: (063) 160-71-02

Ч.3 ст.17 Закону – переможець торгів повинен надати документи. Надати – це надати в паперовому вигляді, чи завантажити в електронному вигляді?

..

Відповідь: Відповідно до ч.1 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі» подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Разом з тим, до 9 серпня 2016 р., технічної можливості подання документів, передбачених ч.3 ст.17 Закону, в електронному вигляді, не було. В даний час така можливість існує. Разом з тим, необхідно врахувати, що вимогами тендерної документації (яка була розміщена до 9 серпня 2016 р.) могло бути передбачено надання документації у паперовому вигляді. Тому рекомендуємо, в таких випадках, надавати документи як в паперовому так і в електронному вигляді.

© 2010-2018 GOSZAKUPKA.COM.UA Усі права застережено.