Тел.: (044) 581-09-38
Факс: (044) 581-09-37
Моб.: (067) 503-01-36
Моб.: (063) 160-71-02

Чи можна відмінити торги після прийняття рішення про намір укласти договір?

26.06.2016

 Частиною першою статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі Закон) передбачено конкретні випадки, коли замовник приймає рішення про відміну торгів. Виходячи зі змісту даних випадків, зрозуміло, що відміна торгів може відбутися на будь-якому етапі проведення процедури закупівлі, але до укладення договору, оскільки після підписання договору сторони вступають у цивільно-правові та господарсько-правові відносини, які регулюються Цивільним та Господарським кодексами України.

 Тому можливо відмінити торги після прийняття рішення про намір укласти договір.

© 2010-2018 GOSZAKUPKA.COM.UA Усі права застережено.