Тел.: (044) 581-09-38
Факс: (044) 581-09-37
Моб.: (067) 503-01-36
Моб.: (063) 160-71-02

Поради від Радника

..

Дію попереднього договору про закупівлю було продовжено в обсязі 20-ти відсотків від загальної вартості договору про закупівлю, укладеного за результатами процедури закупівлі в попередньому році. У зв’язку з чим, потреба за предметом закупівлі у поточному році менша від вартісних меж, передбачених ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Чи необхідно проводити тендер відповідно до Закону чи можливо провести допорогову закупівлю за допомогою електронної системи закупівель або укласти прямий договір? У даному випадку необхідно послуговуватись ч. 5 ст. 36 Закону, в якій сказано, що дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Отже, у такому випадку необхідно проводити процедуру відкритих торгів, зважаючи на те, що зазначеною нормою Закону застосування продовження дії попереднього договору (на 20 %) прив’язане до проведення процедури закупівлі на початку наступного року.

© 2010-2016 GOSZAKUPKA.COM.UA Усі права застережено.