учасникам

Підготовка пропозиції

Готуємо якісні пропозиції для участі в закупівлях будь-якої складності.

Подати заявку
  • від 3450 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Хочете взяти участь у закупівлі, але не знаєте, з чого почати, або ж оголошених закупівель так багато, що ви не встигаєте готувати документи? Ми допоможемо.

Наші фахівці здійснять якісну підготовку всіх необхідних документів, які вимагаються замовником у тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Детально проаналізують вимоги, встановлені замовником, виявлять усі «підводні камені», підготують реєстр документів та нададуть рекомендації щодо оформлення документів для участі згідно з вимогами, встановленими замовником. Ми ретельно дослідимо кожен документ учасника та  вкажемо на недоліки, які потрібно виправити, щоб пропозиція повністю відповідала встановленим вимогам.

Послуга включає

Якщо ви плануєте взяти участь у закупівлі, ми пропонуємо послугу з підготовки пропозиції для участі. Для цього наші фахівці проаналізують тендерну документацію / оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі, підготують реєстр документів з повним переліком встановлених замовником вимог. Відповідно до підготовленого реєстру ми складемо всі необхідні довідки, гарантійні листи та інші документи, які можемо підготувати самостійно. Також відправимо вам підготовлений реєстр та вкажемо, які документи необхідно надати для перевірки. Після того як ви зберете та відправите нам документи згідно з реєстром (це можуть бути установчі документи, аналогічні договори, сертифікати тощо), ми здійснимо перевірку наданих документів на відповідність вимогам, встановленим у тендерній документації. Якщо надані документи міститимуть недоліки, ми додамо їх до реєстру, відправимо учаснику та надамо рекомендації щодо їх усунення. Після того як усі документи будуть готові, наші фахівці сформують повний пакет документів для участі в закупівлі та за потреби подадуть пропозицію.

Порядок надання послуги
крок 1
Ви відправляєте номер закупівлі, у якій бажаєте взяти участь, на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com
крок 2
Ми аналізуємо тендерну документацію / оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі
крок 3
Готуємо реєстр документів
крок 4
Готуємо довідки, гарантійні листи, перевіряємо надані документи та консультуємо
крок 5
Формуємо повний пакет документів пропозиції
крок 6
Допомагаємо подати пропозицію (за потреби)

Замовляйте послугу

Підготовка пропозиції / тендерної пропозиції

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3940 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38