учасникам

Представництво в АМКУ

Сформуємо позицію захисту вашої організації, враховуючи практику рішень колегії Антимонопольного комітету України,  та представимо ваші інтереси в АМКУ.

Подати заявку
  • від 3940 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Вас неправомірно відхилили чи визнали переможцем учасника з порушеннями, а можливо, ви зіштовхнулися з дискримінаційними вимогами, встановленими в тендерній документації, та не можете взяти участь у закупівлі?

Учаснику необхідно боротися та захищати свої інтереси. Одним із механізмів впливу на замовника є подання скарги до Антимонопольного комітету України. З огляду на стислі строки, визначені в статті 18 Закону «Про публічні закупівлі» щодо подання скарги на дії чи бездіяльність замовника, учаснику необхідно професійно підготувати документи і знайти правильні аргументи для захисту своїх прав.

Наші фахівці з оскаржень представлять ваші інтереси в Антимонопольному комітеті України. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам захистити свої права.

Послуга включає

Написання скарги на рішення, дії чи бездіяльність замовника – це ще не перемога. Для того щоб краще донести думку, викладену у скарзі, та відстояти свої інтереси, є можливість взяти участь у розгляді скарги на засіданні Колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. За потреби наші фахівці представлять ваші інтереси в Антимонопольному комітеті України.

Для якісного захисту ми ретельно проаналізуємо предмет розгляду скарги, існуючу практику з подібних питань, надамо рекомендації щодо оскарження. Наш фахівець особисто буде присутній на розгляді скарги та надасть свої пояснення або заперечення з питань, які будуть предметом розгляду скарги.

Порядок надання послуги
крок 1
Ви відправляєте нам скаргу на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com (якщо скаргу складали без участі наших фахівців)
крок 2
За потреби додаєте необхідні документи
крок 3
Ми здійснюємо аналіз скарги
крок 4
Будуємо позицію, яку будемо відстоювати в АМКУ
крок 5
Надаємо консультаційну підтримку з питань оскарження
крок 6
Супроводжуємо скаргу в АМКУ

Замовляйте послугу

Представництво в АМКУ

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3940 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38