замовникам

Супровід відкритих/міжнародних торгів

Допомагаємо підготувати тендерну документацію, протоколи, оприлюднити інформацію в електронній системі закупівель, відповісти на запитання, вимоги, скарги, виконуємо розгляд пропозицій учасників. Ми здійснюємо супровід процедури закупівлі згідно з нормами чинного законодавства на кожному з етапів її проведення.

Подати заявку
  • від 8500 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Проведення процедур закупівель — це завжди непроста робота, пов’язана з дотриманням чинного законодавства та аналізом нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель, що характеризується своїми тонкощами та подекуди буває складною.

Ми надаємо послуги з комплексного супроводження відкритих торгів або відкритих торгів з публікацією англійською мовою, що включає допомогу в підготовці процедури закупівлі та супроводження її на кожному з етапів до її завершення.

Послуга включає

Під час супроводу відкритих / міжнародних торгів ми розробимо протоколи та тендерну документацію, які необхідні для оголошення закупівлі, а також допоможемо оприлюднити інформацію через авторизований електронний майданчик, на якому ви зареєстровані.

Під час проведення закупівлі наші фахівці нададуть відповіді на запитання / вимоги від учасників, перевірять тендерні пропозиції учасників на відповідність кваліфікаційним критеріям, технічній специфікації та іншим вимогам, встановленим у тендерній документації. Також ми перевіримо документи переможця на відповідність встановленим вимогам, а на етапі укладення договору перевіримо правильність заповнення інформації та оприлюднимо договір у ProZorro. Під час проведення процедури закупівлі підготуємо всі необхідні протоколи та посприяємо в оприлюдненні потрібної інформації через електронну систему закупівель.

Ми проводимо закупівлі від А до Я, але ви завжди можете замовити частковий супровід закупівлі, який полягає в супроводженні її на певному етапі.

Пам’ятайте, що наші фахівці не залишать вас наодинці зі складними питаннями, пов’язаними з закупівлею, адже завжди проконсультують та допоможуть знайти законний вихід зі складних ситуацій.

Порядок надання послуги
крок 1
Вам відправляють форми документів для заповнення: форму річного плану закупівель, форму оголошення про проведення відкритих торгів та анкету клієнта
крок 2
Ви заповнюєте форми та відправляєте їх на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com
крок 3
Ви надаєте нам проєкт договору та технічне завдання (за бажанням ви можете замовити розроблення проєкту договору та технічного завдання нашими юристами)
крок 4
Впродовж трьох робочих днів після отримання необхідної інформації ми розробляємо тендерну документацію
крок 5
Після розроблення тендерної документації її відправляють вам на погодження .
крок 6
Після узгодження документів здійснюється оприлюднення закупівлі та подальше її проведення

Замовляйте послугу

Супровід відкритих торгів / відкритих торгів з публікацією англійською мовою

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 8 500 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38