замовникам

Супровід змін та виконання договору

Якщо у вас виникають труднощі під час укладення додаткової угоди до договору або його виконання, ми пропонуємо допомогу під час внесення змін до договору та його виконання. Допоможемо зробити все якісно та згідно з нормами чинного законодавства.

Подати заявку
  • від 750 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Після завершення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі у замовників часто виникає необхідність укласти додаткову угоду до договору. З нами це не проблема, адже наші фахівці допоможуть розробити проєкт додаткової угоди або перевірять надану додаткову угоду від учасника, проаналізують наявні підстави для внесення змін до договору на відповідність вимогам законодавства у сфері публічних закупівель та допоможуть правильно оприлюднити необхідну інформацію в електронній системі закупівель.

Також у замовників є необхідність в оприлюдненні звіту про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання. З метою правильного формування звіту про виконання договору про закупівлю наші фахівці здійснять перевірку оприлюдненої в електронній системі закупівель інформації та допоможуть оприлюднити звіт про виконання договору про закупівлю правильно та в строки.

Послуга включає

Після завершення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі замовникам періодично потрібно вносити зміни до договору шляхом укладення додаткових угод.

Аби максимально убезпечити замовників від негативних наслідків перевірки контролюючих органів, наші фахівці проаналізують наявні підстави для внесення змін до договору на відповідність вимогам законодавства у сфері публічних закупівель, допоможуть розробити проєкт додаткової угоди або перевірять надану додаткову угоду від учасника та допоможуть правильно оприлюднити необхідну інформацію в електронній системі закупівель.

Також у замовників, відповідно до пункту 12 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі», є необхідність в оприлюдненні звіту про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання. Наші фахівці допоможуть оприлюднити звіт про виконання договору про закупівлю правильно та в строки.

Порядок надання послуг
крок 1
За потреби вам відправлять форми документів для заповнення: форму звіту про виконання договору про закупівлю / форму повідомлення про внесення змін до договору
крок 2
Ви заповнюєте необхідну форму та відправляєте її на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com
крок 3
За необхідності ви надаєте інші документи (додаткову угоду, довідку Торгово-промислової палати тощо)
крок 4
Після отримання необхідної інформації ми здійснюємо її перевірку
крок 5
За потреби надаємо рекомендації щодо змісту додаткової угоди / звіту про виконання договору про закупівлю
крок 6
Після узгодження документів здійснюється оприлюднення додаткової угоди / звіту про виконання договору про закупівлю

Замовляйте послугу

Супровід змін та виконання договору

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 750 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38