замовникам

Супроводження в АМКУ

Якщо вашу закупівлю оскаржили, ми проаналізуємо скаргу чи пропозицію учасника та допоможемо написати ґрунтовне пояснення на захист інтересів замовника.

Подати заявку
  • від 2490 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Часто замовники зіштовхуються з оскарженням своїх процедур до Антимонопольного комітету України. Учасники можуть оскаржити як умови тендерної документації, так і рішення замовника. Для того щоб відстояти свою позицію та отримати якісні товари, роботи чи послуги, звертайтеся до наших фахівців, і ми проаналізуємо практику щодо оскаржуваних питань, допоможемо написати якісне пояснення по скарзі, а також здійснимо безпосередній супровід в Антимонопольному комітеті України.

Послуга включає

Учасники процедур закупівель мають право на подання скарги до Антимонопольного комітету України, що негативно впливає на перебіг закупівлі, адже згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, у тому числі приймати рішення про відміну тендеру чи визнання його таким, що не відбувся, відміну переговорної процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. Якщо учасником подано скаргу на ваші рішення, дії чи бездіяльність і процедуру заблоковано, ми допоможемо відстояти ваші інтереси.

Супроводження нашими фахівцями включає консультування щодо поданої скарги, детальний  аналіз практики АМКУ з аналогічних чи подібних питань, підготовку інформації на запит органу оскарження, підготовку ґрунтовного пояснення на скаргу та допомогу в оприлюдненні всієї необхідної інформації в електронній системі закупівель.

 

Порядок надання послуг
крок 1
Ви відправляєте нам номер закупівлі, щодо якої подано скаргу, на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com
крок 2
Ми здійснюємо аналіз скарги та пошук практики з подібних питань
крок 3
Готуємо пояснення по скарзі
крок 4
Узгоджуємо пояснення
крок 5
Надаємо необхідні консультації
крок 6
За потреби здійснюємо супроводження в АМКУ

Замовляйте послугу

Супроводження в АМКУ

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 2490 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38