Післяпроцедурний супровід

Дата публікації: 01.04.2020

Нормами Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено вимоги до договору про закупівлю. Законом встановлено випадки, за якими можливо внести зміни до істотних умов договору, укладеного за результатом проведеної процедури закупівлі.

Замовник через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на ProZorro інформацію про закупівлю, а саме повідомлення про внесення змін до договору та звіт про виконання договору. Ці дії вчиняються після закінчення процедури закупівлі. Внесення змін до договору також потребує ретельності від Замовника, адже зміни вносяться лише у випадках передбачених законодавством, а правильність оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору, тягне за собою правильне його виконання та формування звіту про виконання договору без помилок.

Тендерне агентство «Радник» може надати необхідні послуги щодо оприлюднення необхідної інформації чи звіту, а також підготувати всі необхідні документи для цього, в т.ч. додаткові угоди для внесення змін до договору або ж проаналізує наявні у вас додаткові угоди на відповідність чинному законодавству.

Наші контакти

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38