замовникам

Судовий супровід

Ваша закупівля була оскаржена, і АМКУ прийняв рішення на користь учасника? Чи, можливо, ви не згодні з висновком ДАСУ, зробленим за результатами моніторингу? Не опускайте руки! Ми проаналізуємо відповідні документи, підготуємо позов та відстоїмо вашу позицію в суді.

Подати заявку
  • від 10000 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

На жаль, бувають випадки, коли в результаті оскарження  процедури закупівлі АМКУ приймає сторону учасника всупереч, здавалося б, очевидній правоті замовника, і замовник зобов’язаний виконати це рішення або оскаржити його до суду.

Окрім того, на будь-якій стадії процедури закупівлі орган фінансового контролю (ДАСУ) може вимагати усунення порушень, які, на його думку, були допущені, і замовник зобов’язаний або усунути ці порушення, або оскаржити висновок до суду.

Зверніться до нас – ми проаналізуємо практику щодо оскаржуваних питань, підготуємо позов та здійснимо повний судовий супровід. Наші фахівці (адвокати) мають великий досвід представництва інтересів своїх клієнтів у судах всіх інстанцій. З нами ви гарантовано відстоїте свою позицію та захистите свої права!

Послуга включає

Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» рішення Антимонопольного комітету набирає чинності з дня його прийняття, є обов’язковим для виконання замовниками і має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття. Водночас відповідно до статті 23 Закону рішення Органу оскарження може бути оскаржене до окружного адміністративного суду м. Києва протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель.

Протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії законодавець надав право органу державного фінансового контролю на здійснення моніторингу, за результатами якого складається висновок, у якому зазначаються порушення із зобов’язанням замовника щодо їх усунення. Згідно зі статтею 10 Закону в разі незгоди замовника з інформацією, викладеною у висновку, він має право оскаржити висновок до суду протягом 10 робочих днів з дня його оприлюднення.

Якщо ви не погоджуєтеся з рішенням, прийнятим АМКУ за результатами розгляду скарги учасника, або хочете оскаржити висновок за результатами моніторингу ДАСУ, ми забезпечимо вам повний судовий супровід та допоможемо відстояти вашу позицію в суді.  Наші фахівці в рамках судового супроводу:

  • проконсультують щодо рішення чи моніторингу та ваших прав;
  • проаналізують документи рішення або висновку;
  • розглянуть судову практику з аналогічного питання;
  • зберуть достатні та належні докази правомірності ваших дій;
  • підготують позовну заяву;
  • забезпечать представництво ваших інтересів у суді.
Порядок надання послуги
крок 1
Ви відправляєте нам рішення АМКУ чи висновок моніторингу на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com
крок 2
За потреби додаєте необхідні документи
крок 3
Ми здійснюємо аналіз рішення чи висновку
крок 4
Збираємо докази та формуємо позицію, яку будемо відстоювати в суді
крок 5
Готуємо позовну заяву
крок 6
Забезпечуємо представництво в суді

Замовляйте послугу

Судовий супровід

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 10000 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38