Супровід проведення закупівлі за будь-якою процедурою

Дата публікації: 01.04.2020

Законом України «Про публічні закупівлі» встановлено перелік видів процедур закупівлі, які може здійснювати Замовник. 

Кваліфіковані спеціалісти Тендерного агентства «Радник» мають знання та великий досвід з проведення процедур закупівель на всіх їх етапах.

Так для проведення процедури закупівлі відкриті торги, Агентство підготує необхідні протоколи та тендерну документацію, яка повністю відповідатиме вимогам Закону України «Про публічні закупівлі». Затвердивши тендерну документацію Агентство допоможе Замовнику оголосити процедуру закупівлі та завантажити тендерну документацію, а також здійснить супровід цієї процедури на всіх етапах закупівлі, що включає в себе: надання змістовних відповідей на звернення, в разі їх оприлюднення суб’єктами звернення; надання обґрунтованих пояснень в разі оскарження тендерної документації, рішень, дій чи бездіяльності замовника; розгляд тендерних пропозицій учасників, в т.ч. підготовку рішення про визнання учасника переможцем торгів та про намір укласти з ним договір або рішення про відхилення учасника; перевірку документів про відповідність ст. 17 наданих переможцем торгів на вимогу Замовника; перевірку та завантаження договору за результатом проведеної процедури, що є завершальним етапом торгів.

Для проведення переговорної процедури закупівлі Агентство здійснить підготовку необхідної документації, що включає в себе складання всіх протоколів та оприлюднення необхідної інформації в системі. Допоможе сформувати підставу проведення переговорної процедури, написати обгрунтування та виконає інші дії для дотримання чинного законодавства. Завершальним етапом цієї процедури також є оприлюднення договору в системі.

Крім цього Агентство здійснює супровід при проведенні спрощених закупівель, відкритих торгів з публікацією англійською мовою, закупівель енергосервісу, допомагає при оприлюдненні звіту про договір про закупівлю та багато іншого.

Наші контакти

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38