замовникам

Ваш тендерний відділ

Придбайте пакет юридичної допомоги на місяць і позбавтеся зайвого клопоту. Допоможемо у вирішенні нагальних питань, підготуємо документи, проконсультуємо.

Подати заявку
  • 3980 грн
  • Отримайте готове рішення
  • Працюємо на результат
Про послугу

Щодня замовники зіштовхуються із закупівельними дилемами та не знають, яке прийняти рішення в тій чи іншій ситуації. Це вже не кажучи про те, як багато часу займає у замовника планування та проведення закупівель, робота у системі. Одна помилка може призвести до порушення та накладення штрафу на уповноважену особу замовника.

Саме для вашого спокою ми розробили послугу «Ваш тендерний відділ». Вона полягає в тому, що оплативши послугу, протягом місяця Ви матимете гарантований пакет допомоги і завжди зможете звернутися та вирішити свою проблему. Ми працюємо – ви відпочиваєте.

Послуга включає

Оплативши фіксовану ціну, протягом місяця ви отримаєте:

— Пакет безлімітних усних консультацій. Ми знаємо як багато всього потрібно знати, щоб проводити ефективні закупівлі без порушень. Законодавство постійно змінюється і замовникам дуже складно відслідкувати усі зміни та швидко знайти відповіді на питання. Саме тому безлімітні консультації – це вихід! Телефонуйте протягом робочого дня і ми відповімо на всі ваші запитання.

— Підготовка двох будь-яких протоколів. Протокол – це невід’ємна частина роботи уповноваженої особи, адже саме в ньому фіксуються всі її рішення. Інколи в протоколі потрібно правильно розписати певні процеси і не завжди уповноважена особа має на це час. Ви можете обрати будь-які кілька протоколів і ми підготуємо їх для вас з дотриманням усіх норм діловодства.

— Підготовка одного оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерної документації на будь-який предмет закупівлі. Всім відомо, що як закупівлю почнеш, так її і проведеш. Якщо документація складена з дотриманням норм законодавства, вимоги до учасників прописані чітко, дискримінаційні вимоги відсутні, а також документація містить вимоги, які убезпечують від недобросовісних учасників на тендері, то в такому разі і закупівля проходить без оскаржень, а пропозиції перевіряються легко. Розробимо для вас якісне оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерну документацію з урахуванням найкращих практик.

Порядок надання послуги
крок 1
Ви залишаєте заявку на консультацію, підготовку протоколу, оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерної документації
крок 2
Ми вас консультуємо або надсилаємо форми для внесення інформації щодо закупівель
крок 3
Ми готуємо та відправляємо вам протокол, оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерну документацію

Замовляйте послугу

Ваш тендерний відділ

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3980 грн

або телефонуйте нам (044) 581-09-38

тел.

Давайте обговоримо Ваш проект

03055, Україна, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10

Пн-Чт: з 9:00 до 17:50
Пт: з 9:00 до 17:00
Сб-Нд: вихідний

Залиште Ваш номер телефона і наші менеджери незабаром зв'яжуться з Вами!

або зателефонуйте до нас: (044) 581-09-38