Представництво в АМКУ

Сформуємо позицію захисту вашої організації, враховуючи практику рішень колегії Антимонопольного комітету України, та представимо ваші інтереси в АМКУ

  • від 3 940 грн

  • отримайте готове рішення

  • працюємо на результат

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

Вас неправомірно відхилили чи визнали переможцем учасника з порушеннями, а можливо, ви зіштовхнулися з дискримінаційними вимогами, встановленими в тендерній документації, та не можете взяти участь у закупівлі?Учаснику необхідно боротися та захищати свої інтереси. Одним із механізмів впливу на замовника є подання скарги до Антимонопольного комітету України. З огляду на стислі строки, визначені в статті 18 Закону «Про публічні закупівлі» щодо подання скарги на дії чи бездіяльність замовника, учаснику необхідно професійно підготувати документи і знайти правильні аргументи для захисту своїх прав.Наші фахівці з оскаржень представлять ваші інтереси в Антимонопольному комітеті України. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам захистити свої права.

Послуга включає

Написання скарги на рішення, дії чи бездіяльність замовника – це ще не перемога. Для того щоб краще донести думку, викладену у скарзі, та відстояти свої інтереси, є можливість взяти участь у розгляді скарги на засіданні Колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. За потреби наші фахівці представлять ваші інтереси в Антимонопольному комітеті України.Для якісного захисту ми ретельно проаналізуємо предмет розгляду скарги, існуючу практику з подібних питань, надамо рекомендації щодо оскарження. Наш фахівець особисто буде присутній на розгляді скарги та надасть свої пояснення або заперечення з питань, які будуть предметом розгляду скарги.

Порядок надання послуги

крок 1

Ви відправляєте нам скаргу на електронну адресу moc.liamg%40veik.srednet (якщо скаргу складали без участі наших фахівців)

крок 2

За потреби додаєте необхідні документи

крок 3

Ми здійснюємо аналіз скарги

крок 4

Будуємо позицію, яку будемо відстоювати в АМКУ

крок 5

Надаємо консультаційну підтримку з питань оскарження

крок 6

Супроводжуємо скаргу в АМКУ

Замовляйте послугу

Представництво в АМКУ

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3 940 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ