Блог про публічні закупівлі

В блозі ТЕНДЕРНОГО АГЕНТСТВА РАДНИК наші фахівці із публічних закупівель діляться останніми новинами галузі, трендами, прогнозами, найкращим досвідом і цікавими ідеями, роз'яснюють законодавчі зміни, аналізують практику закупівель, АМКУ, моніторингу та суду.

Що вибирають Замовники

Супровід відкритих торгів

Допомагаємо підготувати тендерну документацію, протоколи, оприлюднити інформацію в електронній системі закупівель, відповісти на запитання, вимоги, скарги, здійснюємо розгляд пропозицій учасників. Ми здійснюємо супровід процедури закупівлі згідно норм чинного законодавства на кожному з етапів її проведення.

  • від 8 500 грн

Супроводження в АМКУ

Якщо вашу закупівлю оскаржили, ми проаналізуємо скаргу чи пропозицію учасника та допоможемо написати грунтовне пояснення на захист інтересів замовника.


  • від 2 490 грн

Супровід під час перевірок

Якщо виникають питання під час перевірки здійснення замовником закупівельної діяльності, ми можемо допомогти та знайти рішення та вихід з ситуації, яка склалася.

  • від 3 540 грн

Усні та письмові
консультації

Якщо у вас є питання у сфері публічних закупівель на які ви не можете знайти відповідь, то звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо розібратися в тонкощах закупівельного законодавства.

  • від 190 грн

Що вибирають Учасники

Підготовка пропозиції

Готуємо якісні пропозиції для участі в закупівлях будь-якої складності:
● Пошук та підбір тендеру
● Аналіз конкурентів
● Аналіз тендерної документації Замовника
● Підготовка тендерної пропозиції
● Оскарження та підготовка скарг у разі необхідності
● Контроль участі в тендері та підписання договору

  • від 4 450 грн

Підготовка скарг

Якщо ви зіштовхнулися з дискримінаційними вимогами або неправомірними рішеннями замовника, то ми допоможемо підготувати вимогу замовнику або скаргу до Антимонопольного комітету України.

  • від 3 150 грн

Усні та письмові консультації

Надамо аргументовані роз’яснення з питань закупівельного законодавства та допоможемо розібратися з тонкощами процесу здійснення закупівель.

  • від 190 грн

Підготовка реєстру документів

Зробимо реєстр документів, які потрібно підготувати для участі в закупівлі. Якісно підготовлений реєстр – запорука успішної участі в закупівлі.

  • від 2 200 грн

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу