Супровід під час перевірок

Якщо виникають питання під час перевірки здійснення замовником закупівельної діяльності, ми допоможемо знайти рішення та вихід із ситуації, що склалася

  • від 3 540 грн

  • отримайте готове рішення

  • працюємо на результат

*Інформаційний супровід та підготовка пояснень під час перевірки контролюючими органами

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

Ваша закупівля потрапила під моніторинг або до вас прийшла планова чи позапланова перевірка, а можливо, надійшов лист від контролюючих органів про надання пояснень щодо здійснення закупівель? Ми допоможемо проаналізувати порушені питання та надамо необхідні консультації.
Завдяки нашим фахівцям ви будете надійно захищені, оскільки ми проаналізуємо та надамо вам можливі варіанти виходу із ситуації, що склалася. У разі необхідності підготуємо пояснення, обґрунтування чи заперечення на запит контролюючих органів різної складності, розробимо необхідні протоколи, а також допоможемо оприлюднити інформацію в електронній системі закупівель.

Послуга включає

Наші фахівці проаналізують з юридичної точки зору питання, шо виникли під час перевірок, та допоможуть знайти можливі законні варіанти їх вирішення.
Супровід включає підготовку роз’яснення / обґрунтування / заперечення на запит контролюючих органів різної складності, підготовку пояснень / заперечень замовника до контролюючих органів, розміщення інформації в електронній системі закупівель та підготовку необхідних протоколів (за потреби). Ми детально проаналізуємо питання, щодо якого контролюючими органами встановлено порушення, знайдемо можливі варіанти щодо написання заперечення та допоможемо відстояти позицію клієнта.

Порядок надання послуги

крок 1

Ви відправляєте своє питання на електронну адресу moc.liamg%40veik.srednet

крок 2

За необхідності надаєте документи на закупівлю, які потрібно проаналізувати

крок 3

Ми визначаємо строк та вартість дослідження питання залежно від його складності та специфіки

крок 4

Після проведення аналізу вашого питання даємо рекомендації щодо варіантів виходу із ситуації

крок 5

Залежно від питання готуємо відповідь на запит контролюючого органу, протокол тощо

крок 6

За потреби сприяємо оприлюдненню інформації в електронній системі закупівель

Замовляйте послугу

Супровід під час перевірок

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3 540 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ