Супровід відкритих / міжнародних торгів

Допомагаємо підготувати тендерну документацію, протоколи, оприлюднити інформацію в електронній системі закупівель, відповісти на запитання, вимоги, скарги, виконуємо розгляд пропозицій учасників. Ми здійснюємо супровід процедури закупівлі згідно з нормами чинного законодавства на кожному з етапів її проведення

  • від 8 500 грн

  • отримайте готове рішення

  • працюємо на результат

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

Проведення процедур закупівель — це завжди непроста робота, пов’язана з дотриманням чинного законодавства та аналізом нормативно-правових актів у сфері публічних закупівель, що характеризується своїми тонкощами та подекуди буває складною.
Ми надаємо послуги з комплексного супроводження відкритих торгів або відкритих торгів з публікацією англійською мовою, що включає допомогу в підготовці процедури закупівлі та супроводження її на кожному з етапів до її завершення.

Послуга включає

Під час супроводу відкритих / міжнародних торгів ми розробимо протоколи та тендерну документацію, які необхідні для оголошення закупівлі, а також допоможемо оприлюднити інформацію через авторизований електронний майданчик, на якому ви зареєстровані.
Під час проведення закупівлі наші фахівці нададуть відповіді на запитання / вимоги від учасників, перевірять тендерні пропозиції учасників на відповідність кваліфікаційним критеріям, технічній специфікації та іншим вимогам, встановленим у тендерній документації. Також ми перевіримо документи переможця на відповідність встановленим вимогам, а на етапі укладення договору перевіримо правильність заповнення інформації та оприлюднимо договір у ProZorro. Під час проведення процедури закупівлі підготуємо всі необхідні протоколи та посприяємо в оприлюдненні потрібної інформації через електронну систему закупівель.
Ми проводимо закупівлі від А до Я, але ви завжди можете замовити частковий супровід закупівлі, який полягає в супроводженні її на певному етапі.
Пам’ятайте, що наші фахівці не залишать вас наодинці зі складними питаннями, пов’язаними з закупівлею, адже завжди проконсультують та допоможуть знайти законний вихід зі складних ситуацій.

Порядок надання послуги

крок 1

Вам відправляють форми документів для заповнення: форму річного плану закупівель, форму оголошення про проведення відкритих торгів та анкету клієнта

крок 2

Ви заповнюєте форми та відправляєте їх на електронну адресу moc.liamg%40veik.srednet

крок 3

Ви надаєте нам проєкт договору та технічне завдання (за бажанням ви можете замовити розроблення проєкту договору та технічного завдання нашими юристами)

крок 4

Впродовж трьох робочих днів після отримання необхідної інформації ми розробляємо тендерну документацію

крок 5

Після розроблення тендерної документації її відправляють вам на погодження

крок 6

Після узгодження документів здійснюється оприлюднення закупівлі та подальше її проведення

Замовляйте послугу

Супровід відкритих торгів / з публікацією англійською мовою

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 8 500 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ