Судовий супровід

Ваша закупівля була оскаржена, і АМКУ прийняв рішення на користь учасника? Чи, можливо, ви не згодні з висновком ДАСУ, зробленим за результатами моніторингу? Не опускайте руки! Ми проаналізуємо відповідні документи, підготуємо позов та відстоїмо вашу позицію в суді

  • від 10 000 грн

  • отримайте готове рішення

  • Працюємо на результат

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

На жаль, бувають випадки, коли в результаті оскарження процедури закупівлі АМКУ приймає сторону учасника всупереч, здавалося б, очевидній правоті замовника, і замовник зобов’язаний виконати це рішення або оскаржити його до суду.
Окрім того, на будь-якій стадії процедури закупівлі орган фінансового контролю (ДАСУ) може вимагати усунення порушень, які, на його думку, були допущені, і замовник зобов’язаний або усунути ці порушення, або оскаржити висновок до суду.
Зверніться до нас – ми проаналізуємо практику щодо оскаржуваних питань, підготуємо позов та здійснимо повний судовий супровід. Наші фахівці (адвокати) мають великий досвід представництва інтересів своїх клієнтів у судах всіх інстанцій. З нами ви гарантовано відстоїте свою позицію та захистите свої права!

Послуга включає

Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» рішення Антимонопольного комітету набирає чинності з дня його прийняття, є обов’язковим для виконання замовниками і має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття. Водночас відповідно до статті 23 Закону рішення Органу оскарження може бути оскаржене до окружного адміністративного суду м. Києва протягом 30 днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель.
Протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії законодавець надав право органу державного фінансового контролю на здійснення моніторингу, за результатами якого складається висновок, у якому зазначаються порушення із зобов’язанням замовника щодо їх усунення. Згідно зі статтею 10 Закону в разі незгоди замовника з інформацією, викладеною у висновку, він має право оскаржити висновок до суду протягом 10 робочих днів з дня його оприлюднення.
Якщо ви не погоджуєтеся з рішенням, прийнятим АМКУ за результатами розгляду скарги учасника, або хочете оскаржити висновок за результатами моніторингу ДАСУ, ми забезпечимо вам повний судовий супровід та допоможемо відстояти вашу позицію в суді. Наші фахівці в рамках судового супроводу:
● проконсультують щодо рішення чи моніторингу та ваших прав;
● проаналізують документи рішення або висновку;
● розглянуть судову практику з аналогічного питання;
● зберуть достатні та належні докази правомірності ваших дій;
● підготують позовну заяву;
● забезпечать представництво ваших інтересів у суді.

Порядок надання послуги

крок 1

Ви відправляєте нам рішення АМКУ чи висновок моніторингу на електронну адресу moc.liamg%40veik.srednet

крок 2

За потреби додаєте необхідні документи

крок 3

Ми здійснюємо аналіз рішення чи висновку

крок 4

Збираємо докази та формуємо позицію, яку будемо відстоювати в суді

крок 5

Готуємо позовну заяву

крок 6

Забезпечуємо представництво в суді

Замовляйте послугу

Судовий супровід

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 10 000 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ