Ваш тендерний відділ

Придбайте пакет юридичної допомоги на місяць і позбавтеся зайвого клопоту. Допоможемо у вирішенні нагальних питань, підготуємо документи, проконсультуємо

  • від 3 980 грн

  • отримайте готове рішення

  • працюємо на результат

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

Щодня замовники зіштовхуються із закупівельними дилемами та не знають, яке прийняти рішення в тій чи іншій ситуації. Це вже не кажучи про те, як багато часу займає у замовника планування та проведення закупівель, робота у системі. Одна помилка може призвести до порушення та накладення штрафу на уповноважену особу замовника.
Саме для вашого спокою ми розробили послугу «Ваш тендерний відділ». Вона полягає в тому, що оплативши послугу, протягом місяця Ви матимете гарантований пакет допомоги і завжди зможете звернутися та вирішити свою проблему. Ми працюємо – ви відпочиваєте.

Послуга включає

Оплативши фіксовану ціну, протягом місяця ви отримаєте:

— Пакет безлімітних усних консультацій. Ми знаємо як багато всього потрібно знати, щоб проводити ефективні закупівлі без порушень. Законодавство постійно змінюється і замовникам дуже складно відслідкувати усі зміни та швидко знайти відповіді на питання. Саме тому безлімітні консультації – це вихід! Телефонуйте протягом робочого дня і ми відповімо на всі ваші запитання.

— Підготовка двох будь-яких протоколів. Протокол – це невід’ємна частина роботи уповноваженої особи, адже саме в ньому фіксуються всі її рішення. Інколи в протоколі потрібно правильно розписати певні процеси і не завжди уповноважена особа має на це час. Ви можете обрати будь-які кілька протоколів і ми підготуємо їх для вас з дотриманням усіх норм діловодства.

— Підготовка одного оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерної документації на будь-який предмет закупівлі. Всім відомо, що як закупівлю почнеш, так її і проведеш. Якщо документація складена з дотриманням норм законодавства, вимоги до учасників прописані чітко, дискримінаційні вимоги відсутні, а також документація містить вимоги, які убезпечують від недобросовісних учасників на тендері, то в такому разі і закупівля проходить без оскаржень, а пропозиції перевіряються легко. Розробимо для вас якісне оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерну документацію з урахуванням найкращих практик.

Порядок надання послуги

крок 1

Ви залишаєте заявку на консультацію, підготовку протоколу, оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерної документації

крок 2

Ми вас консультуємо або надсилаємо форми для внесення інформації щодо закупівель

крок 3

Ми готуємо та відправляємо вам протокол, оголошення про проведення спрощеної закупівлі або тендерну документацію

Замовляйте послугу

Ваш тендерний відділ

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 3 980 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ