Зразки документів для уповноваженої особи

Кожна уповноважена особа повинна мати базовий пакет зразків документів, які вона зможе використовувати у повсякденній роботі! Зразки документів – найнеобхідніший інструментарій, адже саме завдяки шаблонним документам переважна більшість уповноважених осіб економлять час та сили

  • від 890 грн

  • отримайте готове рішення

  • працюємо на результат

  • Завдяки тому, що Ви користуєтеся нашими послугами та товарами, кожного місяця ми маємо змогу допомагати і підтримувати Збройні Сили України та постраждалих від війни. З всіх платних заходів та товарів, які Ви придбали в Групі компаній "Радник", частина коштів щомісячно перераховується на закупівлю необхідних товарів для ЗСУ та допомоги постраждалим під час війни. Детально з інформацією, що вже вдалося придбати, Ви можете ознайомитися на сайті https://radnyk.ua/help-зсу

Про послугу

Не завжди час дозволяє сидіти і готувати той чи інший протокол, саме тому наші фахівці зробили підбірку зі зразків документів, які використовують в роботі уповноважені особи. Всі зразки розроблено з урахуванням вимог чинного законодавства та адаптовано як під базові потреби, так і під деякі специфічні випадки.
Якщо ви замовите зразки документів, то отримаєте: пакет документів, які ви використовуєте у своїй закупівельній діяльності; приклади уже готових протоколів; шаблони форм документів; документи для призначення та роботи уповноваженої особи та ще багато чого корисного.
Вам не потрібно буде витрачати масу часу на розроблення протоколів та інших документів, ми це зробили за вас! Дана підбірка документів точно задовільнить ваші потреби та зекономить великий відрізок часу!

Послуга включає

Якщо ви замовите зразки документів, то отримаєте безцінну допомогу в проведенні закупівель.До зразків входять:
● Приклад наказу про складання річного плану закупівель● Приклад наказу про призначення уповноваженої особи та затвердження положення про уповноважену особу● Приклад примірного положення про уповноважену особу● Приклад наказу про тимчасове призначення Уповноваженої особи● Приклад протоколу уповноваженої особи● Приклад рішення замовника про створення робочої групи● Приклад порядку взаємодії між структурними підрозділами● Приклад посадової інструкції фахівця з публічних закупівль● Приклад наказу про призначення уповноваженої замовником особи (закупівлі COVID-19)● Приклад наказу про призначення уповноваженої особи (спрощені закупівлі COVID-19)● Протокол затвердження річного плану (спрощена закупівля)● Протокол затвердження оголошення про проведення спрощеної закупівлі● Протокол про внесення змін до документації з власної ініціативи (спрощена закупівля)● Приклад протоколу про визнання переможцем та намір укласти договір (відкриті торги)● Приклад протоколу про відхилення тендерної пропозиції за невідповідність технічних характеристик (відкриті торги)

Порядок надання послуги

крок 1

Ви заповнюєте заявку

крок 2

Ми з вами зв’язуємося та оформлюємо замовлення

крок 3

Відправляємо вам готовий пакет зразків документів

Замовляйте послугу

Зразки документів для уповноваженої особи

Отримуйте готове рішення, яке приведе до найкращих результатів

від 890 грн

Дякуємо!

Ваша заявка успішно надіслана.

Can't send form.

Please try again later.

  • +38 (044) 334 80 72

  • moc.liamg%40veik.srednet

  • Тбіліський пров., 4/10, Київ